Numark Day - 10. června

Přehled

Údaje

Cena: 0

Rozvrh: 6 hodin

Typ: skupina

Úroveň: all levels


Možnosti platby

FAQ

Všechny milovníky DJingu zveme na na skvělý Numark Day, který se uskuteční 10. června 2017 ve škole Musartedo.

A co jsme si na vás přichystali?

Program bude zahájen v 11.00 hodin.

Seznámíte se s produkty značky Numark, zúčastníte se několika DJ workshopů, vyřádíte se na různých kontrolerech a DJ setupech a poslechnete si, jak hrají naši žáci. Pod vedením instruktorů naší školy si můžete osvojit nejrůznější DJské vychytávky, takže si přineste s sebou na flash disku nějakou hudbu, kterou chcete mixovat.

A budeme také soutěžit a soutěžit a soutěžit!

A proč to píšeme třikrát? Protože máme pro vás přichystanou hromadu cen, takže si troufáme tvrdit, že skoro nikdo neodejde s prázdnou.

Na závěr dne bude předána hlavní cena - vynikající Numark Mixtrack Platinum. DJ kontroler, který se hodí nejen na domácí trénink, ale i na pořádání vlastních party. Dobře vypadá, BPM se zobrazuje přímo na jog wheelech a pro začátek je k tomuto kontroleru ještě ZDARMA Serato DJ Intro.

A jak můžete získat hlavní cenu?

Přijďte předvést své DJské umění a můžete vyhrát nový Mixtrack Platinum. Soutěž bude probíhat přímo na akci Numark Day a zapojit se může kdokoli.

  • Zaregistrujte se na Numark Day

  • Vezměte s sebou vlastní muziku (klidně i vlastní počítač) a předveďte své umění na některém z připravených setupů Numark (NV II, Mixtrack Platinum, Party Mix, TT250USB, ...). 
  • Porota ve složení DJ Subgate, Pavel Kalina a Martin Peřina rozhodne o vítězi

  • Celou akci budeme natáčet a tak nám žádná show neunikne. Ani ta vítezná. Tu pak pošleme do celého světa prostřednictvím globálních sociálních kanálů značky Numark. Takže budete mít jedinečnou příležotost ukázat celému světu, co s Numarkem dokážete.

Chcete vyhrát? Tak neváhejte a přijďte.
Numark Day jsme uspořádali pro vás a je zcela ZDARMA.
Vemte s sebou jen dobrou náladu a hudbu na mixování! 

Těšíme se na vás!

Partnerem NUMARK Day je společnost DISK Multimedia, výhradní distributor značky Numark pro Českou republiku.


registrovat se