Doctor Track

Specialized Courses

Overview

Details

Price: 73

schedule: 2 hours

type: individual

level: all levels


Payment Options

FAQ

Chcete konzultovat svoji hudbu? Chtěli byste vědět, co je třeba zlepšit ve vlastní hudební produkci? 

Přijďte se do školy Musartedo poradit s odborníky, kteří si rádi poslechnou vaší hudbu a kteří vám přímo ve studiu poradí, jak se ještě více přiblížit profesionálním standardům ve všech oblastech hudební produkce. Pomocí konzultace "Doctor Track" můžete objevit, jak správně smíchat nebo masterovat svůj track, odstranit případné nedostatky v aranžmá skladby nebo získat cenné rady ohledně sound designu.

Co je třeba s sebou vzít:

Vlastní skladbu na flash disku exportovanou do jednotlivých stop. Projekty s sebou rovněž můžete vzít, ale pouze v Logicu Pro, Ableton Live nebo Cubase. V případě, že používáte pluginy třetích stran, převeďte příslušné midi stopy do audio stop. 

Doba trvání konzultace je 2 hodiny a bude se konat buď v nahrávacím nebo masteringovém studiu školy Musartedo. Nezapomeňte nám předem sdělit, v jakém žánru je vaše skladba zkomponovaná.

Konzultace Doctor Track je individuální. Po registraci si domluvíte dobu konzultace tak, aby co nejlépe vyhovovala vaším časovým možnostem.

Cena
zahrnuje

  • 2 hodiny s odborným instruktorem ve škole Musartedo
  • Přístup do masteringového studia školy Musartedo
  • 5% slevu na kurzy ve škole Musartedo

Akreditace

Zaregistrujte se na kurz prostřednictvím našich stránek. Vyberte si datum, které vám vyhovuje a typ kurzu. Platba může být provedena převodem oproti vystavené faktuře nebo v hotovosti ve škole Musartedo.

Na dlouhodobé kurzy, které trvají více jak 2 měsíce, nabízíme možnost měsíčních splátek!

Nepřehlédněte!
Registrace studenta je platná až po zaplacení první splátky školného v případě měsíčních splátek nebo po uhrazení celé částky za školné.


Tréninkové centrum školy může student začít využívat po první hodině kurzu, na který se zaregistroval. Možnost využití tréninkových hodin zaniká datem ukončení studia ve škole Musartedo. 

Pro bližší seznámení se studiem ve škole Musartedo prostudujte Podmínky studia a Reklamační řád, které najdete v menu Podpora.register