fbpx
Back

Affiliate Program

Kurzy hudební produkce a DJingu provádíme již více jak 5 let a jsme hrdi na to, že se můžeme pochlubit téměř 1000 absolventy a absolventkami, kteří u nás své studium úspěšně dokončili. Škola Musartedo se stala díky nim komunitou začínajících hudebních producentů a DJů, kteří si navzájem pomáhají, obměňují zkušenostmi a kteří svým přátelům školu Musartedo doporučují. 

 

Spousta nových studentů k nám přichází pravě kvůli vám, milí studenti a studentky. Proto jsme se rozhodli, že bude nejvýše férové vás za tuto vaši nezištnou a skvělou pomoc odměňovat.

 

Nejlepší reklamou je pro nás na 100% spokojený absolvent, který doporučuje naše kurzy svým známým a kamarádům. Jsme zvyklí platit za reklamu, proč bychom tedy nemohli podobným způsobem odměnit i vaši snahu. A z tohoto důvodu jsme pro vás připravili Affiliate Program školy Musartedo.

 

Jak to funguje?

 

1. Doporučení.
Byli jste se školou Musartedo spokojeni? Doporučte naše kurzy kamarádům nebo známým.

 

2. Registrace a platba
Nový účastník nebo účastnice kurzu uvede do poznámek vaše jméno a příjmení (nebo umělecký pseudonym), zaplatí školné a stane se naším studentem.

 

3. Provize
Na základě tohoto doporučení získáte od nás provizi ve výši 10% z ceny kurzu (max. však 3000 Kč za kurz) do 3 dnů od registrace a provedené platby za příslušný kurz.

 

Příklad: 
Jseš absolventem jednoho z dlouhodobých kurzů školy Musartedo (hudební produkce, DJing, mixing a mastering). Máš kamaráda, který chce začít s Djingem,  a tys mu doporučil DJ BASIC. Tvůj kamarád se přihlásil na kurz, uvedl do poznámek tvé jméno a zaplatil za kurz.
Cena za kurz  je 12 960 Kč. Do 3 dnů po jeho zaplacení obdržíš na účet 1296 Kč.

 

4. Na jaké kurzy se Affiliate Program školy Musartedo vztahuje?
Odměna za doporučení se vztahuje na všechny dlouhodobé skupinové kurzy v prezenční formě a ve formě synchronní online. Affiliate Program školy Musartedo se nevztahuje na individuální kurzy.

 

5. Kdo se může zapojit do Affiliate Programu školy Musartedo?
Do Affiliate Programu se může zapojit každý absolvent nebo absolventka kurzů školy Musartedo, včetně účastníku letních intenzivních kurzů, online kurzů a specializovaných programů.

 

6. Zpětná platnost  
Affiliate program školy Musartedo začíná být aktivní od 21.6.2021. Zpětně uplatňované doporučení bohužel není z technických důvodů možné.

 

7. Poděkování za případnou účast
Všem, kteří se chtějí zapojit do našeho Affiliate Programu školy Musartedo předem děkujeme. Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat. V případě, že budete již vědět, že nějaký váš přítel nebo přítelkyně provedl na základě vašeho doporučení registraci na náš kurz, kontaktujte nás emailem a zašlete číslo účtu, na který vám, po provedené platbě nového účastníka kurzu, zašleme odměnu.