fbpx
Back

Praktické informace pro studenty školy Musartedo

Určitě se ptáte, jak to v naší škole funguje. Proto jsme pro vás sepsali praktické informace, které se vám  budou hodit.

Platba školného

Na kurz jste zaregistrovaní až ve chvíli, kdy zaplatíte celé školné nebo první měsíční splátku. Snažíme se tak přilákat jen vážné zájemce a neblokovat místa nerozhodnými. Po měsících můžete platit jen dlouhodobé kurzy, které trvají aspoň 4 měsíce. Při takovém splácení od nás každý měsíc dostanete fakturu podle platebního kalendáře, který posíláme se smlouvou. Při zadávání platby nezapomeňte uvést variabilní symbol, abychom snadno poznali, že jde o úhradu právě od vás. Na konci kurzu vám pak dáme daňový doklad s celkovou částkou.

Výuka

Každá lekce trvá 2 hodiny a koná se vždy ve stejný den a stejný čas, například každý čtvrtek od 18.00 hod. Ve skupině bývá maximálně 6 studentů. Každý student má k dispozici počítač, kontroler a další potřebné příslušenství.

Tréninkové hodiny

Neučíme jen teorii. Ke každé výkladové dvouhodině (jedné lekci) můžete mít 2 tréninkové hodiny v týdnu. Ty se nemohou kumulovat a je nutné se na nich předem domluvit na Facebooku, na e-mailu info@musartedo.com nebo na telefonu 702 119 720. Ideální je tyto hodiny využívat každý týden.

Jak se k nám dostanete

Musartedo najdete na adrese Žitavského 521 v Praze 5, na Zbraslavi. Pokud k nám přijedete autem, můžete zaparkovat přímo u vchodu do školy, v ulici Šurova. Je to zdarma a bezpečné.

Když se dostanete metrem na Smíchovské nádraží, využijte autobus č. 241, 129, 390, 318, 314, 361 nebo 338. Dojeďte na zastávku Zbraslavské náměstí nebo Most Závodu míru. Autobusy sem jezdí každých 5 minut, takže se k nám dostanete pohodlně.

Co mít s sebou

Úplně stačí tužka a papír. Všechno ostatní máme ve škole. Kávu a čaj si můžete dát kdykoli zdarma, v ledničce je pro vás připravený Redbull. Stačí ho zaplatit v kasičce přímo na ledničce.