fbpx
Back

Musartedo Mezinárodní škola hudební produkce a DJingu založená v roce 2015

Chcete-li nastartovat svoji kariéru v oblasti hudební produkce, nebo máte-li zájem o DJing, pak se vám budou určitě hodit naše kurzy. Jsou vhodné jak pro ty, kteří přemýšlí o profesionální dráze, tak i pro ty z vás, kteří mají hudbu prostě rádi a chtějí se jí věnovat ve volném čase jako jednomu ze svých hobby.

 
Nabízíme plné spektrum výukových programů od hudební produkce, přes DJing až po specializované obory jako je například kurz Mixing a mastering. Naše kurzy jsou určeny začátečníkům a mírně pokročilým, pro pokročilé studenty, kteří již mají vlastní produkci či v případě DJingu hrají v klubech, můžeme nabídnout kurzy úrovně PRO, DJ Live nebo individuální konzultace.
Výuka našich kurzů probíhá prezenční formou v prostorách školy a online a je vedena především v českém jazyce. V individuální formě provádíme lekce i v anglickém jazyce.
 

K podpoře výuky jsou následně připraveny pdf materiály a videa, díky kterým jsou pro vás naše kurzy velmi efektivní. Své nově nabyté dovednosti můžete procvičovat v rámci tréninkových lekcí s asistencí odborného instruktora.

Za 5 let své existence škola Musartedo poskytla odbornou výuku více jak 900 studentům z 10 zemí světa.

 

Kurzy probíhají v malých skupinách o maximálním počtu 6 studentů. Výuka je prováděna prezenční formou v režimu hands-on, což znamená, že po dobu výuky vedené odborným instruktorem má každý s vás k dispozici pracovní stanici s počítačem Apple iMac, kontroler Push 2 nebo klávesový kontroler Native Instruments, příslušný DAW software (Ableton Live, Logic Pro X, Serato apod.) a knihovnu nástrojů Komplete.

Díky tomu můžete přímo v průběhu výkladu současně s instruktorem pracovat na svém projektu a vyzkoušet si v praxi probíranou látku.
 

Tréninkové lekce pak probíhají ve dvou postprodukčních studiích školy Musartedo s profesionálním vybavením. Zde můžete nahrávat, vytvářet aranžmá svých projektů, mixovat nebo masterovat. Trénink probíhá samostaně s asistencí odborného instruktora. V případě DJingu jsou opět k dispozici dvě tréninkové místnosti, profesionální vybavení a odborná asistence. Díky těmto možnostem bude vaše studium ve škole Musartedo velmi efektivní a jednoznačně vám přinese očekávané výsledky. Naši studenti mají rovněž možnost budovat nebo doplňovat své domácí vybavení.

Škola Musartedo spolupracuje s předními výrobci a distributory hardwaru a softwaru z oblasti hudební produkce a DJingu. Díky tomu vám můžeme poskytovat výhodné studentské slevy a EDU licence, v některých případech až s 50% slevou.

Partneři školy Musartedo: Ableton Live, Native Instruments (HW a SW), Pioneer DJ, Roland, Numark, Akai, Studio Logic, ADAM Audio, KRK, Rode, Presonus, UDG, Universal Audio, Waldorf, M-Audio, Sonarworks, Fabfilter a další.