TRÉNINKOVÉ HODINY

V rámci každého kurzu je dostatečné množství tréninkových hodin, díky kterým mají studenti možnost procvičovat nově nabyté zkušenosti na profesionálním vybavení školy. Tréninkové hodiny probíhají samostatně v době, kterou si student sám vybere.

KONZULTACE ZDARMA

Nevíte, jaký kurz si vybrat? Nevadí – využijte možnost konzultace ZDARMA. Rádi poradíme, poslechneme si vaše tracky a společně s vámi vybereme kurz, který nejvíce vyhovuje vašim požadavkům.

MĚSÍČNÍ SPLÁTKY

Chtěli byste investovat do svého vzdělávání, ale je to pro vás finančně náročné? Nevadí, dlohodobé kurzy školy Musartedo můžete platit buď najednou se slevou 10% nebo v měsíčních splátkách po dobu studia. Splátky jsou v rámci naší společnosti, nečeká vás žádné složité papírování.

STUDENTSKÉ SLEVY

Výhodné slevy Potřebujete dokoupit nějaké produkční zařízení nebo software?
Škola Musartedo přichystala pro své studenty řadu výhodných nabídek ve spolupráci se společnostmi, nabízejících produkční software nebo hardware, stejně jako zařízení pro DJing.
Výrobci a distribuční společnosti, se kterými spolupracujeme: Ableton Live EDU, Push 2, Native Instruments (HW a SW), DISK Multimedia, Numark, Pioneer DJ, ADAM, Akai, StudioLogic, KRK, Rode, Presonus, UDG, Universal Audio, Waldorf, M-Audio, Sonarworks, Fabfilter apod.
Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás, mnoho společností nabízí EDU slevy na SW a potvrzení o studiu ze školy Musartedo akceptují.

INSTRUKTORSKÝ TEAM

Naši instruktoři patří mezi špičky ve svém oboru. Danné problematice hudební produkce a DJingu se věnují dlouhodobě a díky moderní výukové koncepci školy Musartedo jsou schopni své studenty velmi rychle naučit vše, co potřebují k tomu, aby mohli začít tvořit elektronické hudební skladby nebo hrát v klubech jako DJs.

PROFESIONÁLNÍ VYBAVENÍ

Studenti mají možnost v průběhu studia pracovat ve dvou postprodukčních studiích školy Musartedo s profesionálním vybavením. Mohou nahrávat, vytvářet aranžmá svých projektů, mixovat nebo masterovat v rámci tréninkových hodin buď samostatně nebo pod dohledem odborného instruktora.

EDU LICENCE

Během studia si můžete zakoupit EDU licence vybraného softwaru za velmi výhodné ceny. Díky naší spolupráci s partnery z oblasti hudební produkce můžete ušetřit až 45% z původní ceny. Tato možnost se vztahuje pouze na studenty dlouhodobých kurzů školy Musartedo.

VÝUKA HANDS ON

Škola Musartedo poskytuje výuku prezentačním způsobem v režimu hands on. To znamená, že po dobu výuky vedené odborným instruktorem, má každý student k dispozici pracovní stanici s počítačem Apple iMac, kontroler Push 2 nebo klávesový kontroler Native Instruments, příslušný DAW software (Ableton Live nebo Logic Pro X) a knihovnu nástrojů Komplete. Díky tomu může přímo v průběhu výkladu současně s instruktorem pracovat na svém projektu a vyzkoušet si v praxi probíranou látku.