monitor f4

Hands On Výuka

Číst dále
bedna f4

PROFI VYBAVENÍ

Číst dále
kontroler f4

EDU LICENCE

Číst dále

Oblíbené kurzy

Z blogu

Poslední články z našeho blogu

Musartedo
9. 11. 2023

NOVÝ UPDATE LOGIC PRO X 10.8

Musartedo
21. 8. 2023

CO JE TO KONTRAPUNKT

Co o nás říkají studenti

ONDRAY_BEST_CZECH_DJ_AWARD_2019

Ondra Vodný

Producent, Dj a moderátor rádia EVROPA 2, TANEČNÍ SKUPINY ROKU, Czech Social Awards

Moc rád se do Musarteda vracím. Je to místo, které má duši. Nejen díky skvělému vybavení, ale hlavně skvělému týmu. Jsem velmi potěšen, že jsem mohl Pavla Kalinu poznat v samém začátku Musarteda. Dal mi nový vítr do plachet v době, kdy jsem ho nejvíc potřeboval. Přátelský, individuální přístup a neskutečné zapálení do našich hodin ve studiu si mě získalo napořád. Moc si vážím naší spolupráce a přeji ji každému z vás. Pokud chcete studovat v ČR, tohle je to místo.

image1-3

Michaelle Schulz

Djane

Lituji jedině toho, že jsem Musartedo neobjevila dřív. Kurz byl nad má očekávání a byl pro mě skvělou průpravou do světa DJingu a to jak v oblasti technické, softwarové tak i marketingové. Perfektní zázemí školy a občerstvení ve vás zkrátka vyvolá pocit, že jste ,,mezi svými,,. V neposlední řadě bych ráda zmínila profesionalitu lektorů a zároveň jejich pochopení, že každý někdy začínal a trpělivost, když musí poslouchat, jak tam ,,sázíme brambory,, ?. Já tímto konkrétně děkuji Jean Lucovi za předané dovednosti, za to, že na mě při příchodu čekala hromada kabelů se slovy ,,si to zapoj, já udělám kafe,, zkrátka je to profík, který mě vyškolil i na případné technické faily. Do Musarteda se budu ráda vracet ohledně produkce a těším se na další spolupráci. Neváhejte a navštivte školu, co nejdříve ať nelitujete jako já ?

RadoVanBe3

Rado Van Bee

Dj deep/house/progressive/techno/techhouse/trance

Jsem toho názoru, že DJ by neměl být vězněm jednoho hudebního stylu, ale když se mě někdo zeptá, který hudební styl mi je k srdci nejblíže odpovím bez váhání progressive & trance.

Musartedo jsem sledoval z druhého konce republiky už řádku let a říkal si, že chci v sobě cítit vetší hudební progress. Po pár letech jsem zavítal do prahy a zůstal tady. Takže má první zastávka byla jasná Musartedo. Moc rád na Musartedo vzpomínám a taktéž věřím, že jsem tam nebyl naposledy. Díky skvělému individuálnímu přístupu Pavla Kaliny a jeho týmu jsem po každých hodinách odcházel moudřejší a moudrejší. Né všechno se dá zpod ruk djs odkoukat a být samouk. Taktéž vám nikdo z fleku nepoví to své DJske Gró mixu, přípravy na akce, osobního proma, managmentu atd… Bylo pro mě obrovským přínosem mít za lektory Ondru a.k.a. SUBGATE, Tomáše a.k.a Tibiza a Jean Luca. Díky jejich radám a hodinám treninku se mi začli plnit sny.

Prvním z nich bylo zahrát si na velkém Open airu CITIFEST v pražských holešovicích, kde na stejné stage vysoupila taková jména jako Thomas Coastline, Michael C, Gareth Emery, Andrew Rayel, Omnia, Estiva. Vystoupil jsem také na klubové noci Cityfestu v pražské ROXY kde byl i Marco V a Genix Další sen byl návrat do Ostravy, kde jsem měl tu možnost si zahrát v klubu Fabric a dělat support Martinu Grednerovi, Stoneface & Terminal Stal jsem se rezidnetem slavné noci Ready For Disorder, kterou pořáda trance producent ReOrder. Díky čemu jsem si zahrál i ve své vysněné pražské Mecce a supportoval spousta zahraničních trance DJs jako jsou Darren Porter, RAM, TALLA 2XLC, A to vše se událo po absolvovaní kurzu DJ EXPERT a pár hodinách MasterClass v Musartedo.

Můžu s klidným srdcem říct, že Musartedo mě nasměrovalo tím správnym směrem.

Gustav Klimt 2

Gustav Klimt

Podnikatel, Event producer

Skládat si hudbu na klávesy bylo na nic, nikdy jsem nic nedokončil, chyběl mi celkový přehled o tracku. A tak jsem se přihlásil na kurz hudební produkce  v Logicu do Musarteda. Bez jakéhokoliv přehánění musím říct, že škola předčila má očekávání. Nejen že po pár měsících jsem byl schopen své nápady v počítači dokončit a rozvinout, ale dozvěděl jsem i plno užitečných informací z teorie hudby, které Pavel uměl vždycky jednoduše, i pro  nehudebníky, aplikovat na elektronickou hudbu, naučili jsme se základům mixu vlastních skladeb, dotkli jsme se i masteringu.

A musím říct, že úplně nejvíc mi pomáhaly hodiny, kde Pavel opravoval a upravoval naše tracky. Pozorovat ho, jak váš plochý track přetváří na něco „fakt dobrého“ , moci se  ho přímo zeptat, diskutovat o tom,  to  je prostě výhoda, které se sledování tutoriálů nemůže vyrovnat.

Navíc Musartedo sídlí v krásném domě se zahradou, setkával jsem se tam s hudebníky na různých úrovních. Je to prostě příjemné prostředí s atmosférou, která ve mně živila chuť „dělat hudbu“.

Musartedo je pro mě prostě skupina hudebních profesionálů, schopná pomoci bez rozdílu jak těm, co už něco ve světě hudby znamenají, tak i těm, co jsou teprve na úplném začátku.

Vojtěch Kozlowski

Vojtěch Kozlowski

promotér a Dj

Mé jméno je BeatFreaqz. Do školy Musartedo jsem poprvé přišel před třemi roky a za tu dobu jsem se naučil všechno, co potřebuje dobrý DJ pro rozjezd své vysněné kariéry. Věnuji se především dubstepu, ale nově jsem se dal i na klasickou klubovou hudbu, jako je bass house, house a trap.

Za poslední dva roky, kdy jsem se snažil prosadit se a nezůstat jen u jediného fanouška, mojí mamky, jsem hrál třeba v Misch Maschi, kam se nám podařilo dostat 600 lidí! Hrál jsem taky ve svém milovaném klubu Chapeau Rouge, díky Musartedo jsem se dostal třeba i do plzeňské Papírny. Kromě toho jsem dělal taky support pro DJe Wiche, Paula Falce, Dana Hawarda a Lukase Innemanna.