fbpx
Back

Často kladené otázky

Odpovědi na to co vás zajímá

Studium ve škole Musartedo

Každá lekce trvá 2 hodiny a koná se vždy ve stejný den a stejný čas, například každý čtvrtek od 18.00 hod. Ve skupině bývá maximálně 6 studentů. Každý student má k dispozici počítač, kontroler a další potřebné příslušenství. Studenti v průběhu studia mohou konzultovat své skladby s odbornými instruktory školy Musartedo.
Neučíme jen teorii. Ke každé výkladové dvouhodině (jedné lekci) můžete mít 2 tréninkové hodiny v týdnu. Ty se nemohou kumulovat a je nutné se na nich předem domluvit na Facebooku, na e-mailu info@musartedo.com nebo na telefonu 702 119 720. Ideální je tyto hodiny využívat každý týden. Tréninkové hodiny je možné naplánovat i v den skupinových kurzů, takže mimopražští studenti nemusí jezdit do školy dvakrát. Studenti dlouhodobých individuálních kurzů mají stejné možnosti tréninku jako studenti skupinových kurzů.
Po absolvování kurzů obdrží student certifikát školy Musartedo, který mu usnadní vstup do světa DJingu a profesionální hudební produkce. V certifikátu bude uveden obor studia, úroveň studia (začátečník / pokročilý / profesionál) a délka studia. V případě, že návštěvnost lekcí v rámci Kurzu bude menší než 50%, škola není povinna vystavit Studentovi certifikát o absolvování studia ve škole Musartedo.
Studenti si mohou s potvrzením školy zakoupit vybrané typy EDU licencí a ušetřit tak až 50% při investování do vlastního softwarového vybavení.

Praktické informace pro studenty

Na kurz jste zaregistrovaní až ve chvíli, kdy zaplatíte celé školné nebo první měsíční splátku. Snažíme se tak přilákat jen vážné zájemce a neblokovat místa nerozhodnými. Po měsících můžete platit jen dlouhodobé kurzy, které trvají aspoň 4 měsíce. Při takovém splácení od nás každý měsíc dostanete fakturu podle platebního kalendáře, který posíláme se smlouvou. Při zadávání platby nezapomeňte uvést variabilní symbol, abychom snadno poznali, že jde o úhradu právě od vás. Na konci kurzu vám pak dáme daňový doklad s celkovou částkou.
Musartedo najdete na adrese Žitavského 521 v Praze 5, na Zbraslavi. Pokud k nám přijedete autem, můžete zaparkovat přímo u vchodu do školy, v ulici Šurova. Je to zdarma a bezpečné. Když se dostanete metrem na Smíchovské nádraží, využijte autobus č. 241, 129, 390, 318, 314, 361 nebo 338. Dojeďte na zastávku Zbraslavské náměstí nebo Most Závodu míru. Autobusy sem jezdí každých 5 minut, takže se k nám dostanete pohodlně.
Úplně stačí tužka a papír. Všechno ostatní máme ve škole. Škola je kompletně vybavena profesionálním zařízením z oblasti hudební produkce a DJingu. Vlastní vybavení softwarem nebo hardwarem není nutné, i když samozřejmě usnadňuje studium a činí je více efektivním. Kávu a čaj si můžete dát kdykoli zdarma, v ledničce je pro vás připravený Redbull. Stačí ho zaplatit v kasičce přímo na ledničce.
Škola Musartedo je v pracovní dny otevřena od 11.00 do 22.00 hodin. Nabízí tak dostatek možností k tréninku dokonce i v době, kdy ve škole probíhají večerní kurzy, neboť disponuje tréninkovým studiem, které je na době konání kurzů zcela nezávislé.

Nenašli jste odpověď? Kontaktujte nás