fbpx
Back
Gustav Klimt 2

Gustav Klimt

Podnikatel, Event producer

Skládat si hudbu na klávesy bylo na nic, nikdy jsem nic nedokončil, chyběl mi celkový přehled o tracku. A tak jsem se přihlásil na kurz hudební produkce  v Logicu do Musarteda. Bez jakéhokoliv přehánění musím říct, že škola předčila má očekávání. Nejen že po pár měsících jsem byl schopen své nápady v počítači dokončit a rozvinout, ale dozvěděl jsem i plno užitečných informací z teorie hudby, které Pavel uměl vždycky jednoduše, i pro  nehudebníky, aplikovat na elektronickou hudbu, naučili jsme se základům mixu vlastních skladeb, dotkli jsme se i masteringu.

A musím říct, že úplně nejvíc mi pomáhaly hodiny, kde Pavel opravoval a upravoval naše tracky. Pozorovat ho, jak váš plochý track přetváří na něco „fakt dobrého“ , moci se  ho přímo zeptat, diskutovat o tom,  to  je prostě výhoda, které se sledování tutoriálů nemůže vyrovnat.

Navíc Musartedo sídlí v krásném domě se zahradou, setkával jsem se tam s hudebníky na různých úrovních. Je to prostě příjemné prostředí s atmosférou, která ve mně živila chuť „dělat hudbu“.

Musartedo je pro mě prostě skupina hudebních profesionálů, schopná pomoci bez rozdílu jak těm, co už něco ve světě hudby znamenají, tak i těm, co jsou teprve na úplném začátku.