fbpx
Back
RadoVanBe3

Rado Van Bee

Dj deep/house/progressive/techno/techhouse/trance

Jsem toho názoru, že DJ by neměl být vězněm jednoho hudebního stylu, ale když se mě někdo zeptá, který hudební styl mi je k srdci nejblíže odpovím bez váhání progressive & trance.

Musartedo jsem sledoval z druhého konce republiky už řádku let a říkal si, že chci v sobě cítit vetší hudební progress. Po pár letech jsem zavítal do prahy a zůstal tady. Takže má první zastávka byla jasná Musartedo. Moc rád na Musartedo vzpomínám a taktéž věřím, že jsem tam nebyl naposledy. Díky skvělému individuálnímu přístupu Pavla Kaliny a jeho týmu jsem po každých hodinách odcházel moudřejší a moudrejší. Né všechno se dá zpod ruk djs odkoukat a být samouk. Taktéž vám nikdo z fleku nepoví to své DJske Gró mixu, přípravy na akce, osobního proma, managmentu atd… Bylo pro mě obrovským přínosem mít za lektory Ondru a.k.a. SUBGATE, Tomáše a.k.a Tibiza a Jean Luca. Díky jejich radám a hodinám treninku se mi začli plnit sny.

Prvním z nich bylo zahrát si na velkém Open airu CITIFEST v pražských holešovicích, kde na stejné stage vysoupila taková jména jako Thomas Coastline, Michael C, Gareth Emery, Andrew Rayel, Omnia, Estiva. Vystoupil jsem také na klubové noci Cityfestu v pražské ROXY kde byl i Marco V a Genix Další sen byl návrat do Ostravy, kde jsem měl tu možnost si zahrát v klubu Fabric a dělat support Martinu Grednerovi, Stoneface & Terminal Stal jsem se rezidnetem slavné noci Ready For Disorder, kterou pořáda trance producent ReOrder. Díky čemu jsem si zahrál i ve své vysněné pražské Mecce a supportoval spousta zahraničních trance DJs jako jsou Darren Porter, RAM, TALLA 2XLC, A to vše se událo po absolvovaní kurzu DJ EXPERT a pár hodinách MasterClass v Musartedo.

Můžu s klidným srdcem říct, že Musartedo mě nasměrovalo tím správnym směrem.